Sotsiaal- ja lastekaitseteenistus

 

Kadri Kurm

Ametinimetus:                 Vallavalitsuse liige

Vastuvõtuaeg:                 E 9.00-13.00 ja K 14.00-19.00

Telefon:                           677 6913

E-Post:                            kadri.kurm@keilavald.ee 

Haridus:                          kõrgharidus, Tallinna Ülikool, kommunikatsiooni magister  

 

Anneli Sert

Ametinimetus:                Sotsiaalnõunik

Vastuvõtuaeg:                 E 9.00-13.00 ja K 14.00-19.00

Telefon:                            677 6930

E-Post:                              anneli.sert@keilavald.ee

Haridus:                            kõrgharidus, Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö magister

Ametijuhend

 

Lada Raja

Ametinimetus:                 Lastekaitsespetsialist

Vastuvõtuaeg:                  E 9.00-13.00 ja K 14.00-19.00

Telefon:                             677 6933

E-post:                               lada.raja@keilavald.ee

Haridus:                            kõrgharidus, Tallinna Ülikool, andragoogika magister

Ametijuhend

 

Triin Vanem

Ametinimetus:                Sotsiaaltööspetsialist

Vastuvõtuaeg:                 E 9.00-13.00 ja K 14.00-19.00

Telefon:                            677 6931

E-Post:                              triin.vanem@keilavald.ee

Haridus:                           kõrgharidus, Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö bakalaureus  

Ametijuhend

 

Anneli Sternfeld - lapsehoolduspuhkusel

Ametinimetus:                Sotsiaaltööspetsialist

Vastuvõtuaeg:                 E 9.00-13.00 ja K 14.00-19.00

Telefon:                            677 6929

E-post:                             anneli.sternfeld@keilavald.ee

Haridus:                          kõrgharidus, Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö magister   

Ametijuhend

 

Jelena Adler

Ametinimetus:                 Hooldustöötaja

Vastuvõtuaeg:                

Telefon:                           677 6935

E-post:                            jelena.adler@keilavald.ee

Haridus:                          keskeriharidus, Järvamaa Kutsehariduskeskus, zootehnika      

Ametijuhend

 

Nele Trummar

Ametinimetus:                Sotsiaaltööspetsialist

Vastuvõtuaeg:                 E 9.00-13.00 ja K 14.00-19.00

Telefon:                            677 6929

E-post:                             nele.trummar@keilavald.ee

Haridus:                          rakenduskõrgharidus, Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, sotsiaaltöö

Ametijuhend