Kontaktid

13.02.17

 

Laulasmaa Kool

Kloogaranna tee 20, 76702 Laulasmaa, Keila vald

Telefon kantseleis: 6088 900,  mob. 58 544 844

E-post: laulasmaakool(at)laulasmaakool.ee

infolaud koolis avatud 7.00-21.30, tel. 6088 911

 

Direktor - Kadi Mäekuusk

Direktori KT - Hestia Rindla tel. 6088 901

e-post: hestia.rindla(at)laulasmaakool.ee

Kooli õppealajuhataja - Kelly Keevallik tel. 6088 902

e-post kelly.keevallik(at)laulasmaakool.ee

Lasteaia õppealajuhataja - Ülle Krabo tel: 6088 909

e-post: ulle.krabo(at)laulasmaakool.ee

Majandusjuhataja - Anne Koinberg tel: 6088 903

e-post: anne.koinberg(at)laulasmaakool.ee

Huvijuht -  Gethe Kooli tel. 6088 904

e-post gethe.kooli(at)laulasmaakool.ee

Sekretär- Karin Jantson-Viljanen tel. 6088 900; mob. 58 544 844

e-post: laulasmaakool(at)laulasmaakool.ee

 

TUGIKESKUS:

Eripedagoog - Krista Jaanus tel. 6088 908  T, K, N, R                                                                                

e-post: krista.jaanus(at)laulasmaakool.ee

Logopeed - Pille Möll tel. 6088 908 E, T, K, N

e-post: pille.moll(at)laulasmaakool.ee

Sotsiaalpedagoog - Külle Kadarik 

e-post: kulle.kadarik(at)laulasmaakool.ee

Psühholoog - Anne-Ly Lutter tel: 6088 908 E, K

e-post: anne-ly.lutter(at)laulasmaakool.ee

 

Lasteaia telefonid rühmades:

1. rühm -  6088 916

2. rühm -  6088 917

3. rühm -  6088 918

4. rühm -  6088 919

Lasteaia filiaal "Tareke"  tel. 58 544 821

 

Õpetajate kontaktid:

2016/2017

1. a klass                                            Ülle Niinemäe

ulle.niinemae(at)laulasmaakool.ee

1. b klass                                            Lilian Kuusik

lilian.kuusik(at)laulasmaakool.ee

2. a klass                                            Silvi Sarapuu

silvi.sarapuu(at)laulasmaakool.ee

2. b klass                                            Triin Sild

triin.sild(at)laulasmaakool.ee

3. a klass                                             Kelly Keevallik                    

kelly.keevallik(at)laulasmaakool.ee

3. b klass                                             Kristi Sui                            

kristi.sui(at)laulasmaakool.ee

4. a klass                                             Aala Kraaner                      

aala.kraaner(at)laulasmaakool.ee

4. b klass                                             Mari-Anne Olenko                

 marianne.olenko(at)laulasmaakool.ee

5. a klass                                             Marliis Pomerants                   

marliis.pomerants(at)laulasmaakool.ee

5. b klass                                             Karin Jantson-Viljanen                    

laulasmaakool(at)laulasmaakool.ee                   

6. a klass                                             Sille Ojastu

sille.ojastu(at)laulasmaakool.ee

6. b klass                                             Svetlana Jürisaar              

 svetlana.jurisaar(at)laulasmaakool.ee

7. klass                                                  Ruth Rumask                     

ruth.rumask(at)laulasmaakool.ee

8. klass                                                  Sirje Rints                   

sirje.rints(at)laulasmaakool.ee                          

9. klass                                                  Inga Mehide                        

inga.mehide(at)laulasmaakool.ee

eesti keel/ kirjandus                               Kaire Einer

kaire.einer(at)laulasmaakool.ee     

inglise keel                                            Hestia Rindla

hestia.rindla(at)laulasmaakool.ee

vene keel                                               Sirje Rints                              

sirje.rints(at)laulasmaakool.ee

vene keel                                               Niina Peerna

niina.peerna(at)laulasmaakool.ee

füüsika/ keemia                                     Ruth Rumask                      

 ruth.rumask(at)laulasmaakool.ee

loodusõpetus                                        Ruth Rumask            

ruth.rumask(at)laulasmaakool.ee

bioloogia                                               Riina Talvik                           

riina.talvik(at)laulasmaakool.ee

geograafia/ loodusõpetus                      Egle Kaur                            

egle.kaur(at)laulasmaakool.ee

eesti keel/ kirjandus                               Anne Uusen                        

anne.uusen(at)laulasmaakool.ee

matemaatika /informaatika/ettevõtlus õp  Inga Mehide

inga.mehide(at)laulasmaakool.ee

matemaatika                                          Marliis Pomerants

marliis.pomerants(at)laulasmaakool.ee                               

ajalugu/ühiskonnaõp. / loovtöö alused  Terje Urbanik                       

 terje.urbanik(at)laulasmaakool.ee

kehaline kasvatus/inimeseõpetus          Kersti Lepik          

kersti.lepik(at)laulasmaakool.ee

kehaline kasvatus                                  Jüri Rumm              

juri.rumm(at)laulasmaakool.ee

muusika                                                Sille Ojastu                             

sille.ojastu(at)laulasmaakool.ee

muusika 1. klassid                                 Piret Arikainen

piret.arikainen(at)laulasmaakool.ee

käsitöö ja kodundus                               Ulvi Valle                    

ulvi.valle(at)laulasmaakool.ee

tehnoloogiaõpetus                                 Mati Eskel                            

eskelmati.koolid(at)gmail.com

kunst                                                      Lea Maurer

lea.maurer(at)laulasmaakool.ee

karjääriõpetus                                        Anne-Ly Lutter

anne-ly.lutter(at)laulasmaakool.ee

rahvatants                                              Aala Kraaner

aala.kraaner(at)laulasmaakool.ee

rahvatants 1. klassid                              Jaana Roos

jaana.roos(at)laulasmaakool.ee

Toimetaja: KARIN JANTSON-VILJANEN