Täname ja tunnustame

19.06.17
  • Laulasmaa Kool tunnustab 2016/2017 õppeaasta tublimaid direktori käskkirjaga 05.06.2017  nr 3-20/17/76

Direktor avaldab kiitust järgmistele õpilastele, kes lõpetasid 2016/2017 õppeaasta väga heade hinnetega ning kelle käitumine on eeskujulik:

1. B klass

  1.    Ksendra Halop
  2.    Tuuli Klausson
  3.    Martha Miia Limmer
  4.    Kaspar Kindel
  5.    Enry Tasa
  6.    Magnus Viksi
  7.    Merelin Katkosilt
  8.    Mari Eskel

2. A klass

  1.    Kristjan Feldman
  2.    Emili Kõvask
  3.    Laura Sophia Randrüüt
  4.    Maria Kristiina Ollesk
  5.    Annabel Rei
  6.   Jasper Tetsmann

2. B klass

  1.    Berit Kant
  2.    Karl Rebane
  3.    Karolina Keevallik
  4.    Kareelia Kits
  5.    Liisa-Marie Saulep
  6.    Oskar Tiivel
  7.    Victoria Veegen
     

3. A klass

  1.       Laura Jürgenson
  2.       Laura Liivak
  3.       Lorena Sikk
  4.       Christopher Scott Sternfeld
  5.       Jete Liis Kalamets

3. B klass

  1.       Jan-Oskar Meeder
  2.       Mia-Marica Tõnissoo
  3.      Ervo-Mathias Viira

4. A klass

1.     Jan Marten Arengu

2.     Helena Eltermaa

3.      Aleksandra Kamberg

4.      Kendra Leisson

5.      Tom Morten Musting

6.      Kati Mia Püve

7.      Maria Raamat

8.      Sandra Veskimeister

4. B klass

1.      Robin Leist

2.      Hanna Limmer

3.      Elisabeth Rebane

4.      Kardo Kahk

5.      Kevin Jurna

6.      Jennyfer Pajuste

7.      Kretly Vaik

 

5. A klass

1.      Roland Sats

5. B klass

1.      Aleksander Aruoja

2.      Johan Rene Raasman

3.       Laura Liisa Ottep

 

6. A klass

1.      Olivia Reimets

2.      Eliise Raamat

3.      Karl-Erik Roostfeldt

4.      Elisabet Uppus

5.      Klenn Kala

6.      Anni Roos

 

6. B klass 

       1.        Adele-Maria Arengu

       

7. klass

1.      Kerttu Elin Purje

2.      Mona-Anette Raantse

3.      Betti Nora Raasman

8. klass

1.      Jan Erik Soosaar

9. klass

          1.      Laura Reimets

           2.     Birgit Pärnaste

 

Direktor avaldab kiitust järgmistele õpilastele, kes lõpetasid 2016/2017 õppeaasta väga heade ja heade hinnetega ning kelle käitumine on eeskujulik või hea:

1. A klass

  1.    Veronika Borissov
  2.    Oskar Jürisaar
  3.    Bettan Kindel
  4.    Miiali Kõusson
  5.    Trini-Li Kötsi
  6.    Ken Indrek Mägi
  7.    Eliis Pirnpuu
  8.    Rain Posti
  9.    Sandra Sarapuu
  10.    Karl Teesalu

1. B klass

  1.    Ann Kalju
  2.    Sten Robin Soosaar
  3.    Luisa-Martha Pahrt
  4.    Nora Uusen

2. A klass

  1.    Ander Aadumäe
  2.    Kaspar Kuusk
  3.    Rasmus Laarmann
  4.    Birgit Lilleorg
  5.    Oskar Maripu
  6.    Hugo Orgmets
  7.    Maarja Helena Ottep
  8.   Johanna Gretel Rajand
  9.    Tõnis Tamm
  10.    Kaspar Joosep Vain

2. B klass

  1.    Kelli Apri
  2.    Lauri Sillamaa
  3.    Martin Tobi

3. A klass    

  1.        Getlin Ehatäht
  2.       Britteli Jõgeva
  3.       Kristen Kapaun
  4.       Mirtel Kaur
  5.       Aikko Klemmer
  6.       Emili Kõusson
  7.       Joosep Laanem
  8.       Oskar Miggur
  9.        Mihkel Mägedi
  10.       Oliver Põder
  11.       Rasmus Rasar Zjabrikov
  12.       Katriin Tomson

3. B klass

  1.      Märt Ader
  2.      Leena Raantse
  3.      Age Eelmäe
  4.      Gabrielle Kalev
  5.      Grete Lohe
  6.      Mihkel Ploompuu
  7.      Sofia Gorohhova
  8.      Robert Tristan Trumberg

4. A klass

1.      Andreas Allikas

2.      Mathias Lambing

3.      Johannes Gregor Rajand

4.      Markkus Jõggis

5.      Toomas Karl Ollesk

6.      Marten Saaremets

7.      Robert Vahter

8.      Kasper Veski

 4. B klass

1.   Birgit Irv

 

 5. A klass

1.      Jaanika Aedviir

2.      Berit Irv

3.       Kadri Kahk

4.      Jakob Kulbin

5.      Andres Liivak

6.      Eliise Lüll

7.      Lennart Raantse

8.      Lars Rindla

 

5. B klass

1.      Helena Kallas

2.      Harris Silver

3.      Agnes Meister

4.      Richard Morgan Trumberg

 

6. A klass

1.      Henry Kallas

2.      Niklas Peeter Viljanen

3.      Daniel Laht

4.      Nora Maria Mandri

5.     Anette Puhm

 

6. B klass

        1.      Jakob Jäetma

        2.      Eva-Rosalia Zakurakina

        3.      Hendrik Luuken

        

7. klass

1.      Siim Erik Belials

2.      Anet Lõoke

3.      Gerda Johanna Orgmets

4.      Tauno Tamm

5.      Kerli Turta

6.     Aleksander Sikk

7.     Grete Lotta Vaho

 8. klass

1.      Eve-Liis Kukk

2.      Eva-Marie Viira

3.     Alice-Juliette Uusna

4.     Anete Saarik

5.      Kirsika Sepp

6.      Kerda Uibo

7.      Liisi Laht

9. klass

1.      Willem Klaassen

2.      Birgit Veegen

3.      Hans Mikk Migur

 

 

 

 

Toimetaja: KARIN JANTSON-VILJANEN