Täname ja tunnustame

3.06.16
  • Laulasmaa Kool tunnustab 2015/2016 õppeaasta tublimaid direktori käskkirjaga 02.06.2016  nr 3-20/16/99

Direktor avaldab kiitust järgmistele 1. A klassi õpilastele väga tubli õppetöö eest:

1.      Emili Kõvask

2.      Laura Sophia Randrüüt

3.      Kristjan Feldman

Direktor avaldab kiitust  1. B klassi õpilastele väga tubli õppetöö eest:

1.      Berit Kant

2.      Oskar Järv

3       Karolina Keevallik

4.      Kareelia Kits

5.      Liisa-Marie Saulep

 

Direktor avaldab kiitust järgmistele õpilastele, kes lõpetasid 2015/2016 õppeaasta väga heade hinnetega ning kelle käitumine on eeskujulik:

2. A klass

  1.       Laura Jürgenson
  2.       Emili Kõusson
  3.       Laura Liivak
  4.       Katriin Tomson
  5.       Karmel Elis purje
  6.       Christopher Scott Sternfeld
  7.       Rasmus-Rasar Zjabrikov

2. B klass

  1.       Märt Ader
  2.       Jan-Oskar Meeder
  3.       Robert Tristan Trumberg
  4.       Mia-Marica Tõnissoo
  5.      Johannes vare
  6.      Ervo-Mathias Viira

3. A klass

1.      Helena Eltermaa

2.      Aleksandra Kamberg

3.      Kendra Leisson

4.      Tom Morten Musting

5.      Kati Mia Püve

6.      Maria Raamat

3. B klass

1.      Robin Leist

2.      Hanna Limmer

3.      Elisabeth Rebane

4.      Kardo Kahk

5.      Kevin Jurna

6.      Jennyfer Pajuste

7.      Kretly Vaik

 

4. A klass

1.      Andres Liivak

2.      Roland Sats

3.      Kadri Kahk

4. B klass

1.      Emma-Karatiina Kaljulaid

2.      Aleksander Kerner

 

5. A klass

1.      Olivia Reimets

2.      Eliise Raamat

3.      Karl-Erik Roostfeldt

4.      Elisabet Uppus

5.      Klenn Kala

 

5. B klass 

       1.        Adele-Maria Arengu

       

6. klass

1.      Kerttu Elin Purje

2.      Mona-Anette Raantse

3.      Betti Nora Raasman

7. klass

1.      Carinee Ainola

2.      Eve-Liis Kukk

3.      Eva-Marie Viira

8. klass

          1.      Laura Reimets

9. klass

1.      Kadi Remann

Direktor avaldab kiitust järgmistele õpilastele, kes lõpetasid 2015/2016 õppeaasta väga heade ja heade hinnetega ning kelle käitumine on eeskujulik või hea:

2. A klass

       1.      Getlin Ehatäht

       2.      Jete Liis Kalamets

       3.      Kristen Kapaun

       4.      Mirtel Kaur

       5.      Ken Martin-Kõresaar

       6.      Oskar Miggur

       7.      Mihkel Mägedi

       8.      Oliver Põder

      9.       Lorena Sikk

      10.     Britteli Jõgeva

2. B klass

       1.      Leena Raantse

       2.      Gabrielle Kalev

       3.      Age Eelmäe

       4.      Mihkel Ploompuu

        5.     Grete Lohe

        6.     Carl-Cevin Laul

3. A klass

1.      Andreas Allikas

2.      Mathias Lambing

3.      Jan Marten Arengu

4.      Rahel Lääts

5.      Emma Luisa Põld

6.      Marten saaremets

7.      Robert Vahter

8.      Kasper Veski

9.      Sandra Veskimeister

 3. B klass

1.   Birgit Irv

2.   Hanna limmer

 

 4. A klass

1.      Berit Irv

2.      Marily Jurna

3.      Jakob Kulbin

4.      Casper Larionov

5.      Eliise Lüll

6.      Marjetta-Jolanta Olesk

7.      Lennart Raantse

8.      Lars Rindla

 

4. B klass

1.      Helena Kallas

2.      Joonas Ploompuu

3.      Harris Silver

4.      Mihkel Uusna

5.      Merilin Laarmann

6.      Agnes Meister

7.      Laura Liisa Ottep

8.      Richard Morgan Trumberg

9.      Johan Rene Raasman

5. A klass

1.      Henry Kallas

2.      Niklas Peeter Viljanen

3.      Daniel Laht

4.      Pärli Rüütel

5.      Nora Maria Mandri

6.      Kamill Kruutmann

7.      Victoria Borissov

8.     Anette Puhm

9.     Nele Pärnaste

10.    Sonali Maripu

5. B klass

        1.      Jakob Jäetma

        2.      Trinity Põld

        3.      Eva-Rosalia Zakurakina

        4.      Hendrik Luuken

        5.     Amelii Randmäe

6. klass

1.      Siim Erik Belials

2.      Anet Lõoke

3.      Gerda Johanna Orgmets

4.      Tauno Tamm

5.      Kerli Turta

6.     Aleksander Sikk

7.     Grete Lotta Vaho

7. klass

1.      Liisi Laht

2.      Alice Juliette Uusna

3.      Kerda Uibo

4.      Jan Erik Soosaar

5.      Saskia Suurmets

 8. klass

1.      Willem Klaassen

2.      Birgit Pärnaste

3.      Hans Mikk Migur

4.      Birgit Veegen

5.      Liisi Ots

9. klass

1.      Johan Gustav Jõeaas

2.      Anna-Marie Riisenberg

3.      Jakob Joonas

 

 

 

 

Toimetaja: KARIN JANTSON-VILJANEN